Bitcoin, Litecoin ve Binance coin ile Uçak Bileti ve Oteller İçin Rezervasyon

Uçak bileti almak ve Oteller için Bitcoin, Litecoin ve Binance coin ile rezervasyon işlemi yapmak artık çok kolay.

Uçak Bileti almak ve Oteller İçin Bitcoin, Litecoin ve Binance coin ile Rezervasyon İşlemi Yapabileceğiniz Uygulama Travelbybit yayında.
 Binance chain tarafından desteklenen uygulama, kullanıcıların bir milyondan fazla uçak bileti ve oteller ağını, kripto para bitcoin, litecoin ve binance coin kullanarak dünyanın her yerine seyahat etmeleri için tasarlanmıştır.
 Platformun amacının, ''gerçek kripto para birimi kullanımının benimsenmesini kolaylaştırmak ve kullanıcıların Bitcoin ve diğer kripto para birimleri kullanarak dünyayı dolaşmasını sağlamaktır.''
 Ayrıca ''Yerel gönüllülerin desteğiyle, TravelbyBit, Büyük Bariyer Resifi'ndeki bir kripto kasabası da dahil olmak üzere, Avustralya'nın belli başlı şehirlerinde 300'den fazla kripto dostu tüccardan oluşan bir ağ sunmaktadır . TravelbyBit inisiyatifleri arasında Brisbane Havaalanında kripto para birimi ödemeleri yapılmasını sağlamak ve Yıldırım Ağı ödemelerini fiziksel perakende alanına getiren ilk şirket olmak yer alıyor.'' olduğu belirtildi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmarazzi.com | 2019