İra Rent A Car

İra Rent A Car

Camikebir Mah. Sığacık Cad. Turan Apt. No:211/a Seferihisar, İzmir
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
İra Rent A Car(Car Rental) 2017'den Bu Yana İzmir Seferihisar'da 25 Araç Filosu İle Araç Kiralama Sektöründe Hizmet Vermektedir. Kurulduğu Tarihten İtibaren Hizmet Kalitesi, Hizmet Ağı Ve Araç Kiralama Sektörüne Yaptığı Yatırımlarla Hızla Büyüyerek Geniş

İra Rent A Car Hakkında

İra Rent A Car (car rental)2017'den bu yana İzmir Seferihisar'da 25 araç filosu ile araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir.
Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi, hizmet ağı ve araç kiralama sektörüne yaptığı yatırımlarla hızla büyüyerek genişleyen İRA RENT A CAR markası kısa sürede İzmir çapında büyüme göstermiştir.
Uluslararası kalite standartları ve ulaşılabilir fiyat politikasından ödün vermeden hem günlük yani kısa süreli araç kiralama, hem de uzun dönem filo kiralama hizmetini aynı anda sunan az sayıdaki rent a car firmasından biridir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ;
İnsanımızın yaşam standardını yükselten ve hayatı kolaylaştıran otomotiv sektöründe faaliyet göstermeyi, insanlığa hizmet yönünden anlamlı ve değerli buluyoruz.

Toplam Kalite Bilincini bir çalışma felsefesi olarak benimsiyor ve bir dünya şirketi olan İRA RENT A CAR ile çalışmayı bunun en belirgin göstergesi olarak kabul ediyoruz.

Motivasyonumuzun kaynağı, müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentilerinin optimum şekilde karşılanmasıdır. Müşteriyle karşılıklı güven esasına dayalı uzun süreli bir birliktelik ise öncelikli hedefimizdir.

Şeffaflık, dürüstlük ve güven satış politikamızın vazgeçilmez esasları olmakla birlikte, dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak, yenilikçi yaklaşımlar sergilemek, gelişen teknolojileri yakından takip etmek hedefimizdir.

Satış sonrası hizmette ‘‘Bir defada işi doğru yapmak’’ ilkemizdir. Bunu ehil ve eğitimli personelimiz ile yürütmek kalite anlayışımızın gereğidir.

Kalite sistemini özümsemiş, gelişime ve değişime açık, sistemi sürekli iyileştiren bir anlayışa sahip eğitimli insan kaynağımız, en değerli varlığımızdır.

Şirketimiz, ‘‘ Beklentilerinizin bir adım ilerisi ’’ sloganıyla otomotiv sektöründeki değişim ve gelişmeleri anında izleyerek uygulamak ve bu değişime katkı sağlamak dinamizmine daima sahiptir.

Kalite Yönetim Sistemini benimseyip, uygulanabilir şartları yerine getirerek sürekli iyileştirmeyi şirketimiz taahhüt etmektedir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar Açık-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. firmarazzi.com | 2019